Βλέπετε 61–72 από 75 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (56)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Viledon (3)
- Ακρυλικά (1)
- Αλουμινίου (3)
- Άνθρακα (3)
- Μεταλλικά (48)
Κυβικά απορρόφησης
- 300 - 400 (4)
Pyramis Turbo 065023801 Καφέ Απορροφητήρας Πτυσσόμενος
SKU:
fc639500ff35
Out of stock
€170.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Teka C 6420 Απορροφητήρας 2 Μοτέρ-60 Cm
SKU:
4a69acda56c4
Out of stock
€159.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Φίλτρα | Άνθρακα, Μεταλλικά |
| Πλάτος | 60cm |
Teka CNL 6415 Black Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
e46b61ed4790
Out of stock
€179.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Βάρος kg | 7.3 |
| Πλάτος | 60cm |
Teka CNL 6415 Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
4f0cd302a4f0
In stock
€179.00| Φίλτρα | Μεταλλικά |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Βάρος kg | 7.3 |
| Πλάτος | 60cm |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Teka CNL 6415 Plus Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
0b894ebf26b8
In stock
€209.00| Πλάτος | 60cm |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Βάρος kg | 7.3 |
Teka CNL 6415 White Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
d30c355d4aea
Out of stock
€179.00| Πλάτος | 60cm |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Βάρος kg | 7.3 |
Teka CNL 6610 Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
b9d04039c86a
Out of stock
€220.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Βάρος kg | 8.3 |
Teka CNL 6815 Plus Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
9a08009eabc4
In stock
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Πλάτος | 60cm |
| Βάρος kg | 10 |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Teka CNL 9610 Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
54eba3a71250
Out of stock
€349.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 90cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Βάρος kg | 10 |
Teka CNL 9815 Plus Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
b488600e7700
Out of stock
| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Βάρος kg | 12 |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 90cm |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Teka DG3 985 ISLAND Απορροφητήρας Νησίδα
SKU:
76e320ccf5a8
Out of stock
€1,020.00| Εταιρία | Teka |
|---|---|
| Τύπος | Νησίδα |
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Άνθρακα, Μεταλλικά |
| Βάρος kg | 26 |
Teka DH2 985 ISLAND EcoPower Απορροφητήρας Νησίδα
SKU:
9ba7a34a8eba
Out of stock
€1,199.00| Εταιρία | Teka |
|---|---|
| Τύπος | Νησίδα |
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Βάρος kg | 26 |