Βλέπετε 37–48 από 75 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (56)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Viledon (3)
- Ακρυλικά (1)
- Αλουμινίου (3)
- Άνθρακα (3)
- Μεταλλικά (48)
Κυβικά απορρόφησης
- 300 - 400 (4)
Neff D46ED52X1 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€449.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
Neff D49ED52X1 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€549.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Βάρος kg | 12.9 |
Neff I95CAQ6N0 Απορροφητήρας Οροφής
SKU:
e08f145568a8
Out of stock
€1,159.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Τύπος | Οροφής |
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Βάρος kg | 29 |
Pitsos 2MIB60L Απορροφητήρας Πτυσσόμενος
SKU:
ed5dc4edc879
Out of stock
€169.00| Χρώμα | Γκρί-Μεταλλικό |
|---|---|
| Πλάτος | 59.9 cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Pitsos 2MIB60T Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
5cf0ef104c62
Out of stock
€169.00| Χρώμα | Γκρί-Μεταλλικό |
|---|---|
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Βάρος kg | 9 |
Pyramis Cilindrico Απορροφητήρας Οροφής
SKU:
065018601
Out of stock
€850.00| Εταιρία | Pyramis |
|---|---|
| Τύπος | Οροφής |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 40 cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Βάρος kg | 24.1 |
Pyramis Corso Elegant Απορροφητήρας Νησίδα
SKU:
d3053fd1fd98
Out of stock
€1,630.00| Εταιρία | Pyramis |
|---|---|
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Pyramis Ecoline Απορροφητήρας Συρόμενος(065032801)
SKU:
70769ad25ccd
In stock
€89.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 66 dB |
| Βάρος kg | 12 |
Pyramis Essential 70cm 065029702 2 Μοτέρ-70Cm
SKU:
448a50413ba7
In stock
€109.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Πλάτος | 70cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Pyramis Essential 065029002 Απορροφητήρας 1Μοτέρ -60 CM
SKU:
8321e1519b7b
In stock
€75.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 60cm |
Pyramis Essential 065029602 Απορροφητήρας 2 Μοτέρ- 70cm
SKU:
e3b6f899b6aa
In stock
€109.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 70cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Pyramis Essential Aπορροφητήρας 2 Μοτέρ Καφέ 065029402
SKU:
91eac8dd00fc
In stock
€85.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |