Βλέπετε 25–36 από 75 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (56)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Viledon (3)
- Ακρυλικά (1)
- Αλουμινίου (3)
- Άνθρακα (3)
- Μεταλλικά (48)
Κυβικά απορρόφησης
- 300 - 400 (4)
Faber 2740 Base A90 Ελεύθερος Απορροφητήρας 90cm Inox
In stock
€159.00| Εταιρία | Faber |
|---|---|
| Κυβικά απορρόφησης m3 | 300 – 400 |
| Πλάτος | 90cm |
Faber Inka Smart C LG A52 Μηχανισμός Απορρόφησης 52cm Λευκός
In stock
€129.00| Εταιρία | Faber |
|---|---|
| Πλάτος | 52cm |
Faber Telescopic T 3100 IX Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
49724467a144
In stock
€99.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Επίπεδο θορύβου | 67 dB |
| Βάρος kg | 7.6 |
Faber TLSC X A60 2LS Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
5c2809d6c59a
Out of stock
€90.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 62 dB |
| Βάρος kg | 6.9 |
Maidtec by Pyramis 7012MT Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
75a5fb4ca3da
In stock
€75.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Αλουμινίου |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Βάρος kg | 4.9 |