Βλέπετε 13–24 από 75 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (56)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Viledon (3)
- Ακρυλικά (1)
- Αλουμινίου (3)
- Άνθρακα (3)
- Μεταλλικά (48)
Κυβικά απορρόφησης
- 300 - 400 (4)
Davoline Olympia 275 Lux WH Απορροφητήρας 2 Moτέρ-75 Cm Χωρις τζαμακι
SKU:
5c1bc4dd7cbc
In stock
€119.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 75 cm |
| Φίλτρα | Viledon |
Davoline Olympia 275 Lux Απορροφητήρας 2 Μοτέρ- 75 Cm Χωρις τζαμακι
SKU:
18f9eeea1481
In stock
€119.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Πλάτος | 75 cm |
| Φίλτρα | Viledon |
Davoline P 141 Kαφέ Απορροφητήρας Πτυσσόμενος
SKU:
dbb7b08cc7c7
In stock
€119.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Άνθρακα, Μεταλλικά |
Davoline P141D 060W Απορροφητήρας Πτυσσόμενος
SKU:
155f0218d81d
In stock
€119.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 59.9 cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Elica CUBICA Απορροφητήρας Νησίδα
SKU:
51afb35a67de
Out of stock
€1,039.00| Εταιρία | Elica |
|---|---|
| Τύπος | Νησίδα |
| Χρώμα | Ιnox |
Faber 2740 Base A60 Ελεύθερος Απορροφητήρας 60cm Inox
In stock
€129.00| Εταιρία | Faber |
|---|---|
| Κυβικά απορρόφησης m3 | 300 – 400 |
| Πλάτος | 60cm |
Faber 2740 Base A60 Ελεύθερος Απορροφητήρας 60cm Καφέ
In stock
€109.00| Εταιρία | Faber |
|---|---|
| Κυβικά απορρόφησης m3 | 300 – 400 |
| Πλάτος | 60cm |
Faber 2740 Base A60 Ελεύθερος Απορροφητήρας 60cm Λευκός
In stock
€109.00| Εταιρία | Faber |
|---|---|
| Κυβικά απορρόφησης m3 | 300 – 400 |
| Πλάτος | 60cm |