Βλέπετε 61–72 από 85 αποτελέσματα
Ανάλυση οθόνης
- 3.840 x 2.160 (2)
- Full HD (6)
- HD Ready (4)
- Ultra HD 4K (43)
Bluetooth
- Δεν υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (24)
Λειτουργικό σύστημα
- Tizen (13)
- WebOS (10)
- Δεν υποστηρίζεται (2)
Βάρος
- - (1)
- 10.5 (1)
- 11.3 (1)
- 11.5 (1)
- 12 (2)
- 12,5 kg (1)
- 12.2 (2)
- 14 (1)
- 14.2 (1)
- 14kg (1)
- 15.4 (1)
- 15.8 (1)
- 17 (2)
- 17.4 (1)
- 18 (1)
- 18.9 (1)
- 19,8 kg (1)
- 20,2kg (1)
- 21.6 (2)
- 22.6 (1)
- 22.9 (1)
- 23 (2)
- 24.1 (1)
- 28.1 (1)
- 3.15 (1)
- 3.19 (1)
- 3.93 (1)
- 30.3 (1)
- 32.6 (1)
- 4,65 kg (1)
- 4.63 (1)
- 40.9 (1)
- 48.6 (1)
- 5.08 (1)
- 50.8 (1)
- 51.6 (1)
- 6.6 (1)
- 7 (1)
- 7.85 (1)
- 8.2 (1)
- 8.7 (1)
- 8.9 (2)
- 9 kg (1)
- 9.1 (1)
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (53)
TCL 40S5KX1 QLED 40″ Τηλεόραση Smart TV
In stock
| Εταιρία | TCL |
|---|
TCL 65P6K Smart Τηλεόραση 65″ 4K UHD DLED HDR (2025)
In stock
| Εταιρία | TCL |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 65 έως 70 inches |
TCL 75P6K Smart Τηλεόραση 75″ 4K UHD LED P6K HDR (2025)
In stock
| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Μέγεθος οθόνης | 75+ inches |
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 18 |
TCL Smart Τηλεόραση 32″ Full HD QLED S5K HDR (2025) 32S5K
In stock
€219.00| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | Full HD |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 3.15 |
TCL Smart Τηλεόραση 32″ HD Ready QLED S4K HDR (2025) 32S4K
In stock
| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | HD Ready |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 3.19 |
TCL Smart Τηλεόραση 40″ Full HD QLED S5K HDR (2025) 40S5K
In stock
€250.00| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | Full HD |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 4.63 |
TCL Smart Τηλεόραση 43″ 4K UHD QLED P7K HDR (2025) 43P7K
SKU:
450
In stock
| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 6.6 |
TCL Smart Τηλεόραση 43″ Full HD QLED S5K HDR (2025) 43S5K
In stock
| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | Full HD |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 5.08 |
TCL Smart Τηλεόραση 50″ 4K UHD Mini LED C6K HDR (2025) 50C6K
In stock
| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 8.9 |
TCL Smart Τηλεόραση 50″ 4K UHD Mini LED C6KS HDR (2025) 50C6KS
In stock
€699.00| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Netflix | Διαθέτει |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
TCL Smart Τηλεόραση 50″ 4K UHD QLED P7K HDR (2025) 50P7K
In stock
€500.00| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Εταιρία | TCL |
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 8.7 |