Βλέπετε 49–60 από 85 αποτελέσματα
Ανάλυση οθόνης
- 3.840 x 2.160 (2)
- Full HD (6)
- HD Ready (4)
- Ultra HD 4K (43)
Bluetooth
- Δεν υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (24)
Λειτουργικό σύστημα
- Tizen (13)
- WebOS (10)
- Δεν υποστηρίζεται (2)
Βάρος
- - (1)
- 10.5 (1)
- 11.3 (1)
- 11.5 (1)
- 12 (2)
- 12,5 kg (1)
- 12.2 (2)
- 14 (1)
- 14.2 (1)
- 14kg (1)
- 15.4 (1)
- 15.8 (1)
- 17 (2)
- 17.4 (1)
- 18 (1)
- 18.9 (1)
- 19,8 kg (1)
- 20,2kg (1)
- 21.6 (2)
- 22.6 (1)
- 22.9 (1)
- 23 (2)
- 24.1 (1)
- 28.1 (1)
- 3.15 (1)
- 3.19 (1)
- 3.93 (1)
- 30.3 (1)
- 32.6 (1)
- 4,65 kg (1)
- 4.63 (1)
- 40.9 (1)
- 48.6 (1)
- 5.08 (1)
- 50.8 (1)
- 51.6 (1)
- 6.6 (1)
- 7 (1)
- 7.85 (1)
- 8.2 (1)
- 8.7 (1)
- 8.9 (2)
- 9 kg (1)
- 9.1 (1)
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (53)
Samsung SP-LSP9TFAXXH Premiere Smart 4K UHD Ultra-short throw Triple laser projector
SKU:
8806090821202
In stock
€6,499.00| Εταιρία | Samsung |
|---|---|
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Βάρος kg | 11.5 |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Λειτουργικό σύστημα | Tizen |
Samsung UE32H5002FKXXH Smart Τηλεόραση 32″ HD Ready LED H5000 HDR (2025)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE43CU8072UXXH 43” Crystal UHD Smart 4K Τηλεόραση
SKU:
8806092049796
In stock
€379.00| Εταιρία | Samsung |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Μέγεθος οθόνης | 39 έως 43 inches |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Βάρος kg | 8.9 |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Λειτουργικό σύστημα | Tizen |
Samsung UE43U8072FUXXH Smart Τηλεόραση 43″ 4K UHD LED U8000F HDR (2025)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE50CU8072UXXH 50” Crystal UHD Smart 4K Τηλεόραση
SKU:
8806092049802
In stock
€499.00| Εταιρία | Samsung |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Μέγεθος οθόνης | 48 έως 54 inches |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Βάρος kg | 12 |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Λειτουργικό σύστημα | Tizen |
Samsung UE50DU8572UXXH 50” Crystal UHD Smart 4K Τηλεόραση
SKU:
8806092020924
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Μέγεθος οθόνης | 48 έως 54 inches |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Βάρος kg | 12 |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Λειτουργικό σύστημα | Tizen |
Samsung UE50U8072FUXXH Smart Τηλεόραση 50″ 4K UHD LED U8000F HDR (2025)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE55U8072FUXXH Smart Τηλεόραση 55″ 4K UHD LED U8000F HDR (2025)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE65U8072FUXXH Smart Τηλεόραση 65″ 4K UHD LED U8000F HDR (2025)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE75U8072FUXXH Smart Τηλεόραση 75″ 4K UHD LED U8072F HDR (2024)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE85U8072FUXXH Smart Τηλεόραση 85″ 4K UHD LED U8072F HDR (2024)
In stock
| Εταιρία | Samsung |
|---|
Samsung UE98DU9072UXXH Smart Τηλεόραση 98″ 4K UHD LED DU9072 HDR (2024)
In stock
€1,999.00| Εταιρία | Samsung |
|---|