Βλέπετε 1–12 από 85 αποτελέσματα
Ανάλυση οθόνης
- 3.840 x 2.160 (2)
- Full HD (6)
- HD Ready (4)
- Ultra HD 4K (43)
Bluetooth
- Δεν υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (24)
Λειτουργικό σύστημα
- Tizen (13)
- WebOS (10)
- Δεν υποστηρίζεται (2)
Βάρος
- - (1)
- 10.5 (1)
- 11.3 (1)
- 11.5 (1)
- 12 (2)
- 12,5 kg (1)
- 12.2 (2)
- 14 (1)
- 14.2 (1)
- 14kg (1)
- 15.4 (1)
- 15.8 (1)
- 17 (2)
- 17.4 (1)
- 18 (1)
- 18.9 (1)
- 19,8 kg (1)
- 20,2kg (1)
- 21.6 (2)
- 22.6 (1)
- 22.9 (1)
- 23 (2)
- 24.1 (1)
- 28.1 (1)
- 3.15 (1)
- 3.19 (1)
- 3.93 (1)
- 30.3 (1)
- 32.6 (1)
- 4,65 kg (1)
- 4.63 (1)
- 40.9 (1)
- 48.6 (1)
- 5.08 (1)
- 50.8 (1)
- 51.6 (1)
- 6.6 (1)
- 7 (1)
- 7.85 (1)
- 8.2 (1)
- 8.7 (1)
- 8.9 (2)
- 9 kg (1)
- 9.1 (1)
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (53)
F&U FL32113T Τηλεόραση LED 32″
In stock
€120.00| Εταιρία | F&U |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | HD Ready |
| Μέγεθος οθόνης | 28 έως 32 inches |
| Bluetooth music player | Δεν υποστηρίζεται |
| Wifi | Δεν Υποστηρίζεται |
| Netflix | Δεν διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Λειτουργικό σύστημα | Δεν υποστηρίζεται |
F&U FLS43207 Τηλεόραση Smart TV 43″
Out of stock
€299.00| Εταιρία | F&U |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Full HD |
| Μέγεθος οθόνης | 39 έως 43 inches |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Λειτουργικό σύστημα | Δεν υποστηρίζεται |
Kydos Smart Τηλεόραση 32″ HD Ready LED K32AH22SD01BV2 HDR (2024)
In stock
€135.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Εταιρία | Kydos |
| Μέγεθος οθόνης | 28 έως 32 inches |
| Ανάλυση οθόνης | HD Ready |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
Kydos Τηλεόραση 32″ HD Ready LED K32NH22SD00 (2025)
In stock
€99.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Εταιρία | Kydos |
| Μέγεθος οθόνης | 28 έως 32 inches |
| Ανάλυση οθόνης | HD Ready |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
LG 32LQ631C0ZA Smart Τηλεόραση 32″ Full HD LED LQ63 HDR (2022)
In stock
€199.00| Ενεργειακή κλάση | G |
|---|---|
| Εταιρία | LG |
| Μέγεθος οθόνης | 32 “ |
| Ανάλυση οθόνης | Full HD |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 4,65 kg |
LG 43UR78006LF Smart Τηλεόραση LED 4K UHD HDR 43″
SKU:
43UR73006LF
In stock
| Μέγεθος οθόνης | 39 έως 43 inches |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 8.2 |
| Λειτουργικό σύστημα | WebOS |
LG 50UR78006LF Smart Τηλεόραση LED 4K UHD HDR 50″
SKU:
50UR73006LF
In stock
| Μέγεθος οθόνης | 48 έως 54 inches |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 11.3 |
| Λειτουργικό σύστημα | WebOS |
LG 55NANO82T6B Smart Τηλεόραση 55″ 4K UHD LED NanoCell NANO82 HDR
In stock
€449.00| Ενεργειακή κλάση | G |
|---|---|
| Εταιρία | LG |
| Μέγεθος οθόνης | 55 έως 60 inches |
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 14kg |
LG 55UR73006LF Smart Τηλεόραση LED 4K UHD HDR 55″
SKU:
55up75006
In stock
| Μέγεθος οθόνης | 55 έως 60 inches |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 14.2 |
| Λειτουργικό σύστημα | WebOS |
LG 55UR78006L Smart Τηλεόραση 55″ 4K UHD LED HDR
In stock
| Μέγεθος οθόνης | 55 έως 60 inches |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Ενεργειακή κλάση | F |
LG 55UT81006LA Smart Τηλεόραση 55″ 4K UHD LED UT81 HDR (2024)
In stock
€429.00| Ενεργειακή κλάση | G |
|---|---|
| Εταιρία | LG |
| Μέγεθος οθόνης | 55 έως 60 inches |
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 14 |
LG 55UT81006LB 55” Τηλεόραση Smart 4K
In stock
| Μέγεθος οθόνης | 55 έως 60 inches |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | Ultra HD 4K |
| Ενεργειακή κλάση | G |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Bluetooth music player | Υποστηρίζεται |
| Netflix | Διαθέτει |
| Βάρος kg | 15.4 |
| Λειτουργικό σύστημα | WebOS |