Βλέπετε 1–12 από 143 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (12)
- Κατόπιν Παραγγελίας (16)
Εύρος βάθους
- 30 cm - 44.9 cm (2)
- 44 cm (1)
- 45 cm - 49.9 cm (3)
- 50 cm - 54.9 cm (2)
- 52 cm (1)
- 55 cm - 60 cm (9)
- 60 cm (1)
- 60.5 cm - 64.9 cm (10)
- 65 cm + (1)
Manufacturer
Συνολική χωρητικότητα
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (8)
- Υποστηρίζεται (4)
Beko B5DF T 510447 M Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων
In stock
Bosch WGB24409GR Πλ.Ρούχων,Στροφές 9kg, Γερμανιας
In stock
€799.00| Κιλά | 9 |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Λειτουργία | Δεν διαθέτει |
| Εύρος βάθους | 55 cm – 60 cm |
Bosch WGE03400GR Πλυντήριο Ρούχων 8kg 1400 Στροφών
In stock
€419.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Κιλά | 8 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργία | Δεν διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Wifi | Δεν Υποστηρίζεται |
| Τύπος μοτέρ | Inventer |
| Εύρος βάθους | 60.5 cm – 64.9 cm |
Bosch WGG244ZHGR Πλυντήριο Ρούχων 9kg με Ατμό 1400 Στροφών
In stock
€469.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Κιλά | 9 |
| Τύπος μοτέρ | Inventer |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Εύρος βάθους | 60.5 cm – 64.9 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Λειτουργία | Διαθέτει |
Bosch WGG244ZXGR Πλυντήριο Ρούχων 9kg 1400 Στροφών Silver Inox
In stock
€519.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Κιλά | 9 |
| Χρώμα | Silver |
| Λειτουργία | Δεν διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | A |
| Wifi | Δεν Υποστηρίζεται |
| Τύπος μοτέρ | Inventer |
| Εύρος βάθους | 60.5 cm – 64.9 cm |
Bosch WNA14411GR Πλυντήριο – Στεγνωτήριο (10,5Kg-6Kg)
SKU:
WNA14400GR
Out of stock
| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Κιλά | 9 |
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
Bosch WNA144V9GR Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων
In stock
€639.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Εταιρία | Bosch |
| Κιλά | 9 |
| Εύρος βάθους | 55 cm – 60 cm |
Bosch WQG24201GR Serie 6 Στεγνωτήριο 9kg D(A++) με Αντλία Θερμότητας
In stock
€589.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Εταιρία | Bosch |
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 9 |
| Ενεργειακή κλάση | D |
Bosch WQG24219GR Στεγνωτήριο Ρούχων 9kg D( A++) με Αντλία Θερμότητας
Out of stock
€689.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Εταιρία | Bosch |
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 9 |
| Ενεργειακή κλάση | D |
BOSCH WQG243B9GR Στεγνωτήριο Ρούχων 9 kg με Αντλία Θερμότητας Λευκό C(A+++)
In stock
€679.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Εταιρία | Bosch |
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 9 |
| Ενεργειακή κλάση | C |