Βλέπετε 1–12 από 36 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
Χρώμα
- Inox (2)
- Inox - Γκρί (1)
- Ιnox (5)
- Λευκό (2)
- Μαύρο (2)
Manufacturer
Συνολική χωρητικότητα
- 10 σερβίτσια (1)
- 9 σερβίτσια (1)
- Μεσαίος (151lt-300lt) (3)
Bosch SKS2ITW00E White Μίνι Πλυντήριο Πιάτων
SKU:
6a7eab5b443c
Out of stock
€429.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 55 cm |
| Ενεργειακή κλάση | F |
Bosch SMS4HTI00E Πλυντήριο Πιάτων 60cm
SKU:
SMS4HTI33E
In stock
€549.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | C |
| Πλάτος | 60cm |
| Χρώμα | Ιnox |
Bosch SPS2HKI58E Πλυντήριο Πιάτων
SKU:
SPS2HKI59E
In stock
€489.00| Ενεργειακή κλάση | F |
|---|---|
| Πλάτος | 45cm |
| Χρώμα | Ιnox |
Brandt BDF324DB Πλυντήριο Πιάτων Ελεύθερο
Out of stock
€559.00| Εταιρία | Brandt |
|---|---|
| Λειτουργία | Διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 60cm |
Brandt DFP129DS Ελεύθερο Πλυντήριο Πιάτων για 12 Σερβίτσια -Ε ΕΝΕΡΓ.
In stock
€379.00| Εταιρία | Brandt |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Λειτουργία | Διαθέτει |
| Χρώμα | Ιnox |
Inventor CLP 60147W- με 3ο Συρτάρι-14 Σερβίτσια Π60xY85εκ. Λευκό
In stock
| Εταιρία | Inventor |
|---|
Inventor CLP TT66I Πλυντήριο Πιάτων Πάγκου για 6 Σερβίτσια Π55xY44εκ. Inox
In stock
€329.00| Εταιρία | Inventor |
|---|