Βλέπετε 145–156 από 162 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (21)
- Κατόπιν Παραγγελίας (54)
Χωρητικότητα
- 66 (1)
Χωρητικότητα φούρνου
Χρώμα
- Inox (3)
- Inox - Μαύρο (2)
- Γκρι (1)
- Γκρι - Ασημί (1)
- Ιnox (23)
- Λευκό (4)
- Μαύρο (54)
- Μπέζ (3)
Manufacturer
Πυρόλυση
- Δεν Διαθέτει (2)
- Διαθέτει (7)
Πλάτος εντοιχισμού
Συνολική χωρητικότητα
- 10 σερβίτσια (3)
- 13 σερβίτσια (1)
- 9 σερβίτσια (4)
- Μεσαίος (151lt-300lt) (4)
Τύπος μοτέρ
- Inventer (1)
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (2)
- Υποστηρίζεται (8)
Ύψος
- 59,5 cm (8)
Whirlpool OMK58RU1X Φούρνος άνω Πάγκου 71lt με Πυρολυση-Inox
In stock
| Εταιρία | Whirlpool |
|---|
Whirlpool OMSK58RU1SB Φούρνος άνω Πάγκου 71lt -Με πυρόλυση- Μαύρος
In stock
| Εταιρία | Whirlpool |
|---|---|
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
| Λειτουργία | Διαθέτει |
Whirlpool OMSK58ΗU1SX Φούρνος άνω Πάγκου 71lt – Inox
In stock
| Εταιρία | Whirlpool |
|---|---|
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
Whirlpool W6 OM4 4S1 P Φούρνος Εντοix. με πυρόλυση.
SKU:
4de3be4f56ac
Out of stock
€519.00| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
Whirlpool W7 MN840 Εντοιχιζόμενος Φούρνος Μικροκυμάτων
SKU:
0c88e56dde31
Out of stock
€419.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Χωρητικότητα φούρνου | 22 lt |
Whirlpool W7OM44S1H Φούρνος Εντοιχιζόμενος
SKU:
8a24317e1d32
Out of stock
€590.00| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Χρώμα | Ιnox |
Whirlpool W7OM54SP Φούρνος Εντοιχιζόμενος
SKU:
610f472c7f2c
Out of stock
€630.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
Whirlpool WB S2560 NE Επαγωγική Εστία Αυτόνομη με Λειτουργία Κλειδώματος 59×51εκ.
In stock
€329.00| Εταιρία | Whirlpool |
|---|---|
| Τύπος εστιών | Επαγωγική |
Whirlpool WBC 3C34 PF X Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων για 14 Σερβίτσια EcoFriendly Π59.8xY82εκ.
In stock
€489.00| Ενεργειακή κλάση | D |
|---|---|
| Εταιρία | Whirlpool |
Whirlpool WH6 PB 10 BS 7AO Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων
Out of stock
€499.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Πλάτος | 44.5 cm |
| Συνολική χωρητικότητα | 10 σερβίτσια |
Whirlpool WH6PC11BS7A0 Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων
In stock
€469.00| Ενεργειακή κλάση | C |
|---|---|
| Εταιρία | Whirlpool |