Βλέπετε 133–144 από 162 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (21)
- Κατόπιν Παραγγελίας (54)
Χωρητικότητα
- 66 (1)
Χωρητικότητα φούρνου
Χρώμα
- Inox (3)
- Inox - Μαύρο (2)
- Γκρι (1)
- Γκρι - Ασημί (1)
- Ιnox (23)
- Λευκό (4)
- Μαύρο (54)
- Μπέζ (3)
Manufacturer
Πυρόλυση
- Δεν Διαθέτει (2)
- Διαθέτει (7)
Πλάτος εντοιχισμού
Συνολική χωρητικότητα
- 10 σερβίτσια (3)
- 13 σερβίτσια (1)
- 9 σερβίτσια (4)
- Μεσαίος (151lt-300lt) (4)
Τύπος μοτέρ
- Inventer (1)
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (2)
- Υποστηρίζεται (8)
Ύψος
- 59,5 cm (8)
Teka HCB 6545 SS Φούρνος άνω Πάγκου 71lt Π59.5εκ. Inox
In stock
| Εταιρία | Teka |
|---|
Teka HSB 644 Φούρνος άνω Πάγκου 70lt Π59.5εκ. Inox
In stock
€349.00| Ενεργειακή κλάση | A+ |
|---|---|
| Εταιρία | Teka |
| Ύψος | 59,5 cm |
| Χωρητικότητα φούρνου | 70 lt |
| Χρώμα | Inox |
Teka TBC 64010 TTC Κεραμική Εστία Αυτόνομη με Λειτουργία Κλειδώματος 60×51εκ.
In stock
€199.00| Εταιρία | Teka |
|---|---|
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Teka TR 951 Εστία Κεραμική
SKU:
f57306b1dff1
Out of stock
€719.00| Εστίες | 5 |
|---|---|
| Πλάτος εντοιχισμού | 86 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Teka TZ 6420 Εστία Κεραμική
SKU:
8989a0c94186
In stock
€219.00| Εστίες | 4 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Whirlpool AKT 8900 BA Εστίες Κεραμικές
SKU:
37a33b5cab9c
Out of stock
€339.00| Εστίες | 4 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Whirlpool AKT8090LX Εστίες Κεραμικές
SKU:
3ee38deabe42
In stock
€229.00| Εστίες | 4 |
|---|---|
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Whirlpool AKT8090NE Εστίες Κεραμικές
SKU:
531079e4cbe8
In stock
€219.00| Εστίες | 4 |
|---|---|
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Whirlpool AKT8601/IX Εστίες Κεραμικές
SKU:
4f91c57a4892
In stock
€279.00| Εστίες | 5 |
|---|---|
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
Whirlpool MBNA 900B Εντοιχιζόμενος Φούρνος Μικροκυμάτων 22lt Μαύρος
In stock
€299.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Εταιρία | Whirlpool |
| Χωρητικότητα φούρνου | 22 lt |
Whirlpool OMK58HR0X Φούρνος άνω Πάγκου 71lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Inox
Out of stock
€319.00| Εταιρία | Whirlpool |
|---|