Βλέπετε 1–12 από 27 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (11)
- Κατόπιν Παραγγελίας (2)
Χωρητικότητα φούρνου
Χρώμα
- Dark Graphite (1)
- Inox (3)
- Inox - Γκρί (1)
- Ιnox (6)
- Καφέ (2)
- Λευκό (4)
- Μπέζ (1)
Εστίες
- 4 (10)
Manufacturer
- AEG (1)
- Beko (6)
- Bosch (1)
- Electrolux (2)
- Gorenje (2)
- Juro Pro (2)
- La Germania 1882 (1)
- Pitsos (6)
- ROBIN (3)
- United (3)
Πλάτος εντοιχισμού
- 60 cm (1)
Τύπος εστιών
- Εμαγιέ (6)
- Ηλεκτρική (1)
- Κεραμικές (12)
- Φυσικού Αερίου & Ρεύματος (1)
AEG CCB6441NBB Black Κουζίνα Κεραμική
In stock
€629.00| Ενεργειακή κλάση | A |
|---|---|
| Εταιρία | AEG |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
| Εστίες | 4 |
Beko FBM 6701X Κεραμική Κουζίνα
SKU:
cfd177cfa9f8
In stock
€469.00| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Χωρητικότητα φούρνου | 66 lt |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
Beko FSM 67011GW Κεραμική Κουζίνα
SKU:
d7d9d399f0da
In stock
€449.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος εστιών | Εμαγιέ |
| Χωρητικότητα φούρνου | 66 lt |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
Beko FSM 67320 DXT Κουζίνα 65lt με Κεραμικές Εστίες Π60εκ. Inox
Out of stock
€619.00| Εταιρία | Beko |
|---|---|
| Εστίες | 4 |
| Χωρητικότητα φούρνου | 72 lt |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
| Ύψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα διαθέσιμο |
Beko FSM66001 GWS Κουζίνα Εμαγιέ
SKU:
e6f03f121bbe
In stock
€359.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος εστιών | Εμαγιέ |
| Χωρητικότητα φούρνου | 72 lt |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
Beko FSM67020PSX Κουζίνα 65lt με Εμαγιέ Εστίες Π60εκ. Inox
In stock
€449.00| Ενεργειακή κλάση | A |
|---|---|
| Χρώμα | Inox |
| Εταιρία | Beko |
| Τύπος εστιών | Εμαγιέ |
| Χωρητικότητα φούρνου | 65 lt |
| Ύψος | 85 cm |
| Εστίες | 4 |
Bosch HKR390050 Κουζίνα Κεραμική
SKU:
116aadf224ef
In stock
€589.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
| Χωρητικότητα φούρνου | 66 lt |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
Electrolux LKR64001OX Κουζίνα 73lt με Κεραμικές Εστίες Π59.6εκ. Inox
In stock
| Ενεργειακή κλάση | A |
|---|---|
| Εταιρία | Electrolux |
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
| Εστίες | 4 |
Electrolux LKR64020BX Κουζίνα 73lt με Κεραμικές Εστίες Π59.6εκ. Inox-ΔΩΡΕΑΝ 5ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
In stock
| Ενεργειακή κλάση | A |
|---|---|
| Τύπος εστιών | Κεραμικές |
| Εταιρία | Electrolux |
| Εστίες | 4 |
| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
Gorenje GEIT6C60XPG Κουζίνα 71lt με Επαγωγικές Εστίες Π60εκ. Inox +ΔΩΡΕΑΝ 4ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
Out of stock
€829.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Εταιρία | Gorenje |
GORENJE Κουζίνα Retro ΜΠΕΖ-ECS6250CLI +ΔΩΡΕΑΝ 4ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
Out of stock
€850.00| Εταιρία | Gorenje |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |