Βλέπετε 1–12 από 18 αποτελέσματα
Ακροφύσιο ατμού
- Διαθέτει (3)
Χρώμα
- Inox - Γκρί (1)
- Inox - Κόκκινο (1)
- Inox - Μαύρο (2)
- Ασημί (1)
- Γκρι (2)
- Λευκό (2)
- Μαύρο (3)
- Μεταλλικό (1)
- Μπέζ (1)
Ισχύς
Κατηγορία
- Χειροκίνητες (3)
Συνολική χωρητικότητα
- 12 φλιτζάνια (2)
- 3 cups (2)
- 6 φλιτζάνια (1)
BOSCH TKA2M111 Καφετιέρα φίλτρου/Γαλλικού White
In stock
€45.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ισχύς | 1500 Watt |
Delonghi EC685.BK Dedica Μηχανή Espresso
In stock
€199.00| Ισχύς | 1350 Watt |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εταιρία | Delonghi |
| Κατηγορία | Χειροκίνητες |
| Πίεση bar | 15 bar |
| Ακροφύσιο ατμού | Διαθέτει |
Delonghi EC685.M Dedica Μηχανή Espresso, 1350Watt
In stock
€199.00| Ισχύς | 1350 Watt |
|---|---|
| Πίεση bar | 15 bar |
| Εταιρία | Delonghi |
| Χρώμα | Μεταλλικό |
| Κατηγορία | Χειροκίνητες |
| Ακροφύσιο ατμού | Διαθέτει |
Delonghi EC685.R Dedica Μηχανή Espresso, 1350 Watt
In stock
€199.00| Ισχύς | 1350 Watt |
|---|---|
| Εταιρία | Delonghi |
| Πίεση bar | 15 bar |
| Χρώμα | Inox – Κόκκινο |
| Κατηγορία | Χειροκίνητες |
| Ακροφύσιο ατμού | Διαθέτει |
Delonghi Καφετιέρα Espresso Με κάψουλα EN80.B Nespresso Inissia
In stock
€89.00| Εταιρία | Delonghi Nespresso |
|---|
Izzy Piccolo HB88124 Καφετιέρα Φίλτρου
In stock
€29.00| Συνολική χωρητικότητα | 6 φλιτζάνια |
|---|---|
| Ισχύς | 650 Watt |
| Χρώμα | Ασημί |