Samsung Jet65 Stick VC (VS15A60AGR5/GE) Σκούπα Χειρός με Digital Inverter Motor
€199.00 Original price was: €199.00.€149.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €149.00.
Rohnson Air Fryer R-2887 με Ψεκασμό Λαδιού και Νερού -χωρίς BPA & PFAS
€129.00 Original price was: €129.00.€99.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €99.00.
Περιγραφή
| Τύπος ψύξης | Στατικό |
| Χωρητικότητα (συντήρηση) | 62 l |
| Χωρητικότητα (κατάψυξη) | 4 l |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Συνολική Χωρητικότητα | 66 l |
| Βάθος προϊόντος | 44.50 cm |
| Πλάτος προϊόντος | 51 cm |
| Ύψος προϊόντος | 63 cm |
| Βάρος προϊόντος | 16.20 kg |
| Είδος | Ψυγείο μονόπορτο |
| Μάρκα | INVENTOR |
| Τύπος ψυγείου | Ελεύθερο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Οθόνη ενδείξεων | Όχι |
| Wi-Fi | Όχι |
| Αντιβακτηριδιακή προστασία | Όχι |
| Ράφι για μπουκάλια | Όχι |
| Βρυσάκι νερού | Όχι |
| Ρυθμιζόμενα ράφια | Ναι |
| Μηχανισμός για παγάκια | Όχι |
| Εγγύηση | 3 Έτη |
| Επίπεδο θορύβου | 41 db |
| Δυνατότητα αλλαγής φοράς πόρτας | Ναι |
Σχετικά προϊόντα
Davoline Olympia 275 Lux WH Απορροφητήρας 2 Moτέρ-75 Cm Χωρις τζαμακι
In stock
€119.00
SKU:
5c1bc4dd7cbc
