Βλέπετε 61–71 από 71 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (7)
- Κατόπιν Παραγγελίας (25)
Χωρητικότητα
- 66 (1)
Χωρητικότητα φούρνου
Manufacturer
Πυρόλυση
- Δεν Διαθέτει (2)
- Διαθέτει (7)
Συνολική χωρητικότητα
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (2)
- Υποστηρίζεται (8)
Ύψος
- 59,5 cm (8)
Teka HCB 6545 SS Φούρνος άνω Πάγκου 71lt Π59.5εκ. Inox
In stock
| Εταιρία | Teka |
|---|
Teka HSB 644 Φούρνος άνω Πάγκου 70lt Π59.5εκ. Inox
In stock
€349.00| Ενεργειακή κλάση | A+ |
|---|---|
| Εταιρία | Teka |
| Ύψος | 59,5 cm |
| Χωρητικότητα φούρνου | 70 lt |
| Χρώμα | Inox |
Whirlpool OMK58HR0X Φούρνος άνω Πάγκου 71lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Inox
Out of stock
€319.00| Εταιρία | Whirlpool |
|---|
Whirlpool OMK58RU1X Φούρνος άνω Πάγκου 71lt με Πυρολυση-Inox
In stock
| Εταιρία | Whirlpool |
|---|
Whirlpool OMSK58RU1SB Φούρνος άνω Πάγκου 71lt -Με πυρόλυση- Μαύρος
In stock
| Εταιρία | Whirlpool |
|---|---|
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
| Λειτουργία | Διαθέτει |
Whirlpool OMSK58ΗU1SX Φούρνος άνω Πάγκου 71lt – Inox
In stock
| Εταιρία | Whirlpool |
|---|---|
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
Whirlpool W6 OM4 4S1 P Φούρνος Εντοix. με πυρόλυση.
SKU:
4de3be4f56ac
Out of stock
€519.00| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
Whirlpool W7OM44S1H Φούρνος Εντοιχιζόμενος
SKU:
8a24317e1d32
Out of stock
€590.00| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Χρώμα | Ιnox |
Whirlpool W7OM54SP Φούρνος Εντοιχιζόμενος
SKU:
610f472c7f2c
Out of stock
€630.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Χωρητικότητα φούρνου | 73 lt |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
Εντοιχιζόμενος φούρνος Gorenje BO7732CLI Μπεζ +ΔΩΡΕΑΝ 4ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
Out of stock
€489.00| Εταιρία | Gorenje |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα διαθέσιμο |
Εντοιχιζόμενος φούρνος ρετρό Gorenje BOS67372CLB +ΔΩΡΕΑΝ 4ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
In stock
€499.00| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
|---|---|
| Εταιρία | Gorenje |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα διαθέσιμο |