Βλέπετε 49–60 από 71 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (7)
- Κατόπιν Παραγγελίας (25)
Χωρητικότητα
- 66 (1)
Χωρητικότητα φούρνου
Manufacturer
Πυρόλυση
- Δεν Διαθέτει (2)
- Διαθέτει (7)
Συνολική χωρητικότητα
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (2)
- Υποστηρίζεται (8)
Ύψος
- 59,5 cm (8)
Neff L2ACH7MG0 Φούρνος Εντοιχιζόμενος
SKU:
6248fc52be50
Out of stock
€1,620.00| Χωρητικότητα φούρνου | 85 lt |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Ιnox |
| Πλάτος | 89.6 cm |
Neff U1ACE2AG3B Φούρνος Διπλός Εντοιχιζόμενος
SKU:
f7685d28fd1e
Out of stock
€1,620.00| Χωρητικότητα φούρνου | 105 lt |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Ενεργειακή κλάση | Β |
| Πλάτος | 59.4 cm |
Neff Φούρνος Άνω Πάγκου 71lt 59.5cm B1ACC2AN3 με Εστίες T16SBF1L0
In stock
€869.00| Ενεργειακή κλάση | A+ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εταιρία | Neff |
| Ύψος | 59,5 cm |
| Grill | Διαθέτει |
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
Pitsos PH10M40X2 Φούρνος Εντοιχιζόμενος
SKU:
cdabc3c4797a
In stock
€349.00| Χωρητικότητα φούρνου | 66 lt |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Πλάτος | 59.4 cm |
| Χρώμα | Ιnox |
Pitsos PH12M41B0 Εντοιχιζόμενος Φούρνος 66L Μαύρος
In stock
€379.00| Χωρητικότητα φούρνου | 66 lt |
|---|---|
| Εταιρία | Pitsos |
| Πυρόλυση | Δεν Διαθέτει |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση | A |
Pitsos PH20M41X3 Φούρνος άνω Πάγκου 71lt
In stock
€449.00| Εταιρία | Singer |
|---|---|
| Συνολική χωρητικότητα | Μεσαίος (151lt-300lt) |
| Διαθεσιμότητα | Κατόπιν Παραγγελίας |
Pitsos PH27M61X3 Φούρνος Εντοιχιζόμενος
Out of stock
€679.00| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Πλάτος | 60cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
Pitsos PH33M41B3 Φούρνος άνω Πάγκου 71lt χωρίς Εστίες
In stock
| Εταιρία | Singer |
|---|---|
| Συνολική χωρητικότητα | Μεσαίος (151lt-300lt) |
| Διαθεσιμότητα | Κατόπιν Παραγγελίας |
Pitsos Φούρνος άνω Πάγκου Pitsos PH33M41B4 – Μαύρος71lt με λειτουργία Αir Fryer!!
Out of stock
€529.00| Ενεργειακή κλάση | A+ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εταιρία | Pitsos |
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
| Πλάτος εντοιχισμού | 59.4 cm |
Princess FN25200B Φούρνος άνω Πάγκου 70 lt χωρίς Εστίες Π 55.8 εκ. Μαύρος
In stock
€219.00| Εταιρία | Princess |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 70 lt |