Βλέπετε 37–48 από 71 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (7)
- Κατόπιν Παραγγελίας (25)
Χωρητικότητα
- 66 (1)
Χωρητικότητα φούρνου
Manufacturer
Πυρόλυση
- Δεν Διαθέτει (2)
- Διαθέτει (7)
Συνολική χωρητικότητα
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (2)
- Υποστηρίζεται (8)
Ύψος
- 59,5 cm (8)
Miele H 2467 BP ACTIVE Εφέ μαύρου obsidian ανοξ. χάλυβα Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π56.8εκ. Μαύρος
Out of stock
€1,299.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |
Miele H 2766 BP Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π59.6εκ. Μαύρος
Out of stock
€1,349.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |
Miele H 2861 B Ανοξείδωτο CleanSteel Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Μαύρος
Out of stock
€1,099.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |
Miele H 2861 BP Ανοξείδωτο CleanSteel Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π59.6εκ. Μαύρος
Out of stock
€1,399.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |
Miele H 7260 BD EDST/ Φούρνος άνω Πάγκου 76lt-Τελευταίο τεμάχιο
In stock
| Εταιρία | Miele |
|---|
Morris MOF-64521 Φούρνος άνω Πάγκου 77lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Inox
In stock
€399.00| Εταιρία | Morris |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 77 lt |
| Ύψος | 59,5 cm |
| Τύπος συσκευής | Άνω πάγκου |
| Διακόπτες | Χωνευτοί |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Διαθεσιμότητα | Άμεσα διαθέσιμο |
Morris MOF-64574 Φούρνος άνω Πάγκου χωρίς Εστίες 78lt
In stock
€349.00| Εταιρία | Morris |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα φούρνου | 78 |
Neff B1ACC2AN0-3 Φούρνος άνω Πάγκου 71lt Π59.4εκ. Inox
In stock
€479.00| Ενεργειακή κλάση | A |
|---|---|
| Χρώμα | Inox |
| Εταιρία | Neff |
| Ύψος | 59,5 cm |
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
| Grill | Διαθέτει |
Neff B1ACC2AN3 Φούρνος άνω Πάγκου 71lt Π59.5εκ. Μαύρος
In stock
€499.00| Ενεργειακή κλάση | A+ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εταιρία | Neff |
| Ύψος | 59,5 cm |
| Grill | Διαθέτει |
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
Neff B2ACJ7AG0 Φούρνος Εντοιχιζόμενος
Out of stock
€759.00| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Εταιρία | Neff |
| Χωρητικότητα φούρνου | 71 lt |
| Wifi | Δεν Υποστηρίζεται |
| Πυρόλυση | Διαθέτει |