Βλέπετε 25–36 από 71 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Άμεσα διαθέσιμο (7)
- Κατόπιν Παραγγελίας (25)
Χωρητικότητα
- 66 (1)
Χωρητικότητα φούρνου
Manufacturer
Πυρόλυση
- Δεν Διαθέτει (2)
- Διαθέτει (7)
Συνολική χωρητικότητα
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (2)
- Υποστηρίζεται (8)
Ύψος
- 59,5 cm (8)
La Germania F60 5 LAG G K XS Φούρνος Αερίου με αέρα και γκριλ αερίου και σούβλα
Out of stock
€799.00| Εταιρία | La Germania 1882 |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Grill | Αερίου |
La Germania F9 80 LAG G K X Φούρνος Αερίου με αέρα και γκριλ αερίου και σούβλα
Out of stock
€1,299.00| Εταιρία | La Germania 1882 |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Πλάτος εντοιχισμού | 86.4 cm |
| Grill | Αερίου |
LG WS5D7230S InstaView™ 72 Lt Inox Εντοιχιζόμενος Φούρνος με Πυρόλυση
In stock
| Εταιρία | LG |
|---|
LGWS7D7631WB Εντοιχιζόμενος Φούρνος InstaView™ 76L, Α+, Air Fry, Πυρόλυση
In stock
| Εταιρία | LG |
|---|---|
| Πυρόλυση | Διαθέτει |
| Χρώμα | Γκρι – Ασημί |
Lofra FGX 6 VGG Φούρνος Αερίου με αέρα και γκριλ αερίου και σούβλα
Out of stock
€569.00| Εταιρία | Lofra |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Grill | Αερίου |
Lofra FO VB 66 GE Φούρνος Αερίου με αέρα και γκριλ ηλεκτρικό και σούβλα
Out of stock
€1,269.00| Εταιρία | Lofra |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα φούρνου | 65 lt |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Grill | Ηλεκτρικό |
Lofra FO VN 66 GE Φούρνος Αερίου με αέρα και γκριλ ηλεκτρικό και σούβλα
Out of stock
€1,269.00| Εταιρία | Lofra |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χωρητικότητα φούρνου | 65 lt |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Πλάτος εντοιχισμού | 56 cm |
| Grill | Ηλεκτρικό |
Miele H 2465 B ACTIVE Εφέ μαύρου obsidian ανοξ. χάλυβα Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Μαύρος
In stock
€889.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |
Miele H 2465 BP ACTIVE Εφέ μαύρου obsidian ανοξ. χάλυβα Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Μαύρος
Out of stock
€1,199.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |
Miele H 2467 B ACTIVE Εφέ μαύρου obsidian ανοξ. χάλυβα Φούρνος άνω Πάγκου 76lt χωρίς Εστίες Π59.5εκ. Μαύρος
Out of stock
€999.00| Εταιρία | Miele |
|---|---|
| Χωρητικότητα φούρνου | 76 lt |
| Wifi | Υποστηρίζεται |
| Ενεργειακή κλάση | A+ |
| Χρώμα | Μαύρο |