Βλέπετε 13–24 από 27 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
Χρώμα
- Λευκό (1)
Manufacturer
Συνολική χωρητικότητα
- 10 σερβίτσια (3)
- 13 σερβίτσια (1)
- 9 σερβίτσια (4)
Τύπος μοτέρ
- Inventer (1)
LG DB475TXS Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων με Wi-Fi για 14 Σερβίτσια Π59.8xY81.5εκ. Inox
In stock
| Εταιρία | LG |
|---|
Morris AFI-45102 Πλήρως Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων για 10 Σερβίτσια
In stock
€479.00| Εταιρία | Morris |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | C |
| Τύπος μοτέρ | Inventer |
Morris SII-45109 Ημιεντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων
In stock
€499.00| Εταιρία | Morris |
|---|---|
| Ενεργειακή κλάση | C |
| Συνολική χωρητικότητα | 10 σερβίτσια |
| Πλάτος | 44,8 cm |
Neff S155EAX16E Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων 60cm
Out of stock
€869.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Συνολική χωρητικότητα | 13 σερβίτσια |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Πλάτος | 60cm |
Neff S855EKX33E Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων 45cm
Out of stock
€750.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Συνολική χωρητικότητα | 9 σερβίτσια |
| Ενεργειακή κλάση | D |
| Πλάτος | 45cm |
Pitsos DIS60I00 Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων
In stock
€469.00| Εταιρία | Pitsos |
|---|---|
| Πλάτος | 45cm |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Συνολική χωρητικότητα | 9 σερβίτσια |
Princess BIDW45E Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων για 9 Σερβίτσια Π57.8xY81.5εκ.
In stock
€319.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Εταιρία | Princess |
Whirlpool WBC 3C34 PF X Εντοιχιζόμενο Πλυντήριο Πιάτων για 14 Σερβίτσια EcoFriendly Π59.8xY82εκ.
In stock
€489.00| Ενεργειακή κλάση | D |
|---|---|
| Εταιρία | Whirlpool |