Βλέπετε 1–12 από 28 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (27)
Χρώμα
- Γκρί-Μεταλλικό (1)
- Ιnox (19)
- Καφέ (2)
- Λευκό (3)
- Μαύρο (3)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Αλουμινίου (3)
- Μεταλλικά (25)
BOSCH DFR067A52 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€399.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Βάρος kg | 10 |
Bosch DFR097A52 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€499.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 41 db |
Davoline Ios Pro Revo 090 Συρόμενος Απορροφητήρας 90cm
In stock
€299.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Εταιρία | Davoline |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 65dB |
Faber Telescopic T 3100 IX Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
49724467a144
In stock
€99.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Επίπεδο θορύβου | 67 dB |
| Βάρος kg | 7.6 |
Faber TLSC X A60 2LS Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
5c2809d6c59a
Out of stock
€90.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 62 dB |
| Βάρος kg | 6.9 |
Maidtec by Pyramis 7012MT Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
75a5fb4ca3da
In stock
€75.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Αλουμινίου |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Βάρος kg | 4.9 |
Neff D46ED52X1 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€449.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
Neff D49ED52X1 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€549.00| Εταιρία | Neff |
|---|---|
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Βάρος kg | 12.9 |
Pitsos 2MIB60T Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
5cf0ef104c62
Out of stock
€169.00| Χρώμα | Γκρί-Μεταλλικό |
|---|---|
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Βάρος kg | 9 |
Pyramis Ecoline Απορροφητήρας Συρόμενος(065032801)
SKU:
70769ad25ccd
In stock
€89.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 66 dB |
| Βάρος kg | 12 |
Pyramis Essential Brown Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
524bdd30b6ac
Out of stock
€130.00| Πλάτος | 60cm |
|---|---|
| Χρώμα | Καφέ |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 65dB |
| Βάρος kg | 10 |
Pyramis Essential Turbo 60cm Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
d83853445832
In stock
€180.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Βάρος kg | 10 |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |