Βλέπετε 1–12 από 75 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (56)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Viledon (3)
- Ακρυλικά (1)
- Αλουμινίου (3)
- Άνθρακα (3)
- Μεταλλικά (48)
Κυβικά απορρόφησης
- 300 - 400 (4)
Bosch DEM66AC00 Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
9904978a40e2
Out of stock
€239.00| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Πλάτος | 59.9 cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
BOSCH DFR067A52 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€399.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 53 dB |
| Βάρος kg | 10 |
Bosch DFR097A52 Απορροφητήρας Συρόμενος
Out of stock
€499.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Πλάτος | 90cm |
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 41 db |
Bosch DIB97IM50 Απορροφητήρας Νησίδα
SKU:
7d99a5f64cb8
Out of stock
€1,200.00| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Τύπος | Νησίδα |
| Χρώμα | Ιnox |
Bosch DUL63CC50 Απορροφητήρας 1 Μοτέρ-60 Cm
SKU:
4e4935dfa343
Out of stock
€169.00| Πλάτος | 60cm |
|---|---|
| Χρώμα | Ιnox |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
Davoline Olympia 2.0 260 br Απορροφητήρας Καφέ 1 Μοτέρ 60Cm
SKU:
ed2c080d2c2b
In stock
€59.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 60cm |
Davoline 2.0 370 WΗ Απορροφητήρας 1 Μοτέρ-70 CM
SKU:
e6aec79cbf22
In stock
€109.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Viledon, Μεταλλικά |
Davoline Ios Pro Revo 090 Συρόμενος Απορροφητήρας 90cm
In stock
€299.00| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Εταιρία | Davoline |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Επίπεδο θορύβου | 65dB |
Davoline Olympia 2.0 360 Brown Απορροφητήρας 1 Μοτέρ-60 Cm ΜΕΤ.ΦΙΛΤΡΑ
SKU:
70428b1340ba
In stock
€59.00| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Ακρυλικά |
Davoline Olympia 270 LUX Απορροφητήρας 2 Μοτέρ-70cm Χωρις τζαμακι
SKU:
facc3c3d4218
In stock
€109.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 60cm |