Βλέπετε 1–12 από 17 αποτελέσματα
Davoline MBD 51W Mini Bar 46lt
In stock
€109.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ύψος | 51 cm |
| Τύπος ψύξης | Συμβατικός |
| Πλάτος | 44 cm |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Εταιρία | Davoline |
Davoline RF 85 SLV NE Μονόπορτο Ψυγείο 102lt Υ84xΠ50xΒ56εκ. Silver
Out of stock
€199.00| Εταιρία | Davoline |
|---|
Davoline RF 85 W NE Μονόπορτο Ψυγείο 102lt Υ84xΠ50xΒ56εκ. Λευκό
Out of stock
€189.00| Εταιρία | Davoline |
|---|
Gorenje R619EES5 Μονόπορτο Ψυγείο 398lt Υ185xΠ59.5xΒ66.3εκ. Inox-ΔΩΡΕΑΝ 4ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
Out of stock
€599.00| Εταιρία | Gorenje |
|---|
Inventor MP845BL Μονόπορτο ψυγείο χωρητικότητας 113L
In stock
| Εταιρία | Inventor |
|---|
Juro-Pro TT-110-B Μονόπορτο Ψυγείο 107lt Μαύρο
In stock
€229.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εταιρία | Juro Pro |
| Ύψος | 84,5 cm |
Juro-Pro TT-110-S Μονόπορτο Ψυγείο 107lt Inox
In stock
€229.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Εταιρία | Yuro-Pro |
| Χρώμα | Inox |
Juro-Pro TT-110-W Μονόπορτο Ψυγείο 107lt Λευκό
In stock
€219.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εταιρία | Yuro-Pro |
Juro-Pro TT-110-W Μονόπορτο Ψυγείο 107lt Λευκό
In stock
€219.00| Ενεργειακή κλάση | E |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εταιρία | Juro Pro |
| Ύψος | 84,5 cm |