Βλέπετε 1–12 από 21 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
Εύρος βάθους
- 55 cm - 60 cm (4)
Συνολική χωρητικότητα
Τύπος μοτέρ
- Inventer (1)
Wifi
- Δεν Υποστηρίζεται (1)
- Υποστηρίζεται (1)
Beko B5DF T 510447 M Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων
In stock
Bosch WNA14411GR Πλυντήριο – Στεγνωτήριο (10,5Kg-6Kg)
SKU:
WNA14400GR
Out of stock
| Εταιρία | Bosch |
|---|---|
| Κιλά | 9 |
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Χρώμα | Λευκό |
Bosch WNA144V9GR Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων
In stock
€639.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Εταιρία | Bosch |
| Κιλά | 9 |
| Εύρος βάθους | 55 cm – 60 cm |
Indesit BDE 76435 9WS EE Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων 7kg/6kg Ατμού 1400 Στροφές
In stock
| Εταιρία | Indesit |
|---|---|
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Κιλά | 7 |
Indesit BDE107436WKV EE Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων 10kg/7kg 1400 Στροφές
Out of stock
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 7 |
|---|---|
| Κιλά | 10 |
| Εταιρία | Indesit |
| Ενεργειακή κλάση | E |
Inventor Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων GLXW10D7215 -10kg/7kg Ατμού 1500 Στροφές-ΔΩΡΕΑΝ 5ΕΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ
In stock
€599.00| Εταιρία | Inventor |
|---|---|
| Τύπος μοτέρ | Inventer |
| Κιλά | 10 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργία | Διαθέτει |
| Ενεργειακή κλάση | A, D |
| Wifi | Δεν Υποστηρίζεται |
| Εύρος βάθους | 55 cm – 60 cm |
LG D4R5009TSWW Πλυντήριο-Στεγνωτήριο 9/6 kg
In stock
€679.00| Εταιρία | LG |
|---|---|
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Κιλά | 9 |
LG D4R7009TSSB Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων 9kg/6kg Ατμού 1400 Στροφές με Wi-Fi
In stock
| Εταιρία | LG |
|---|---|
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Κιλά | 9 |
LG D4R7010TSWB Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων 10kg/6kg Ατμού 1400 Στροφές με Wi-Fi
In stock
| Εταιρία | LG |
|---|---|
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Κιλά | 10 |
LG D4R7511TSBB Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων 11kg/6kg Ατμού 1400 Στροφές
In stock
| Εταιρία | LG |
|---|---|
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Κιλά | 11 |
LG D4R7511TSWC Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Ρούχων 11kg/6kg Ατμού 1400 Στροφές με Wi-Fi
In stock
€899.00| Εταιρία | LG |
|---|---|
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 6 |
| Κιλά | 11 |
LG F2DV5S8H0E Πλυντήριο-Στεγνωτήριο Slim (8,5Kg-5Kg)
In stock
€699.00| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Κιλά | 8 |
| Χωρητικότητα για στέγνωμα | 5 |
| Ενεργειακή κλάση | E |