Βλέπετε 25–28 από 28 αποτελέσματα
Διαθεσιμότητα
- Κατόπιν Παραγγελίας (27)
Χρώμα
- Γκρί-Μεταλλικό (1)
- Ιnox (19)
- Καφέ (2)
- Λευκό (3)
- Μαύρο (3)
Επίπεδο θορύβου
Φίλτρα
- Αλουμινίου (3)
- Μεταλλικά (25)
Teka CNL 9815 Plus Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
b488600e7700
Out of stock
| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Βάρος kg | 12 |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 90cm |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
Teka TL 6310 Inox Συρόμενος Απορροφητήρας
SKU:
8f8ec4ee3a22
In stock
€89.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 60cm |
| Φίλτρα | Αλουμινίου |
| Επίπεδο θορύβου | 65dB |
| Βάρος kg | 4.9 |
Teka TL 9310 Inox Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
f8563fb1db01
Out of stock
€179.00| Χρώμα | Ιnox |
|---|---|
| Πλάτος | 90cm |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Βάρος kg | 10 |
| Επίπεδο θορύβου | 65dB |
TekaCNL 6415 Plus White Απορροφητήρας Συρόμενος
SKU:
31e1e388b974
Out of stock
€289.00| Βάρος kg | 7.3 |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 69 dB |
| Φίλτρα | Μεταλλικά |
| Πλάτος | 60cm |