Βλέπετε 37–48 από 56 αποτελέσματα
Primo PRWF-80430 Βιομηχανικός Ανεμιστήρας Τοίχου 50εκ με R/C
Out of stock
€139.00| Εταιρία | Primo |
|---|---|
| Ισχύς | 140 Watt |
| Τύπος | Επίτοιχος |
| Διάμετρος | 50 cm |
Primo PRWF-80431 Ανεμιστήρας Τοίχου 65CM με A/C 180 Watt
Out of stock
€159.00| Εταιρία | Primo |
|---|---|
| Τύπος | Επίτοιχος |
| Ισχύς | 180 Watt |
| Διάμετρος | 65 cm |
Rohnson R 8600 Ανεμιστήρας Δαπέδου-ΑΘΟΡΥΒΟΣ
In stock
| Εταιρία | Rohnson |
|---|---|
| Τύπος | Δαπέδου |
| Ισχύς | 60 Watt |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Rohnson R-8371 Επιτραπέζιος Ανεμιστήρας 45W Διαμέτρου 40cm
In stock
| Εταιρία | Rohnson |
|---|
Rohnson R-8803 Air Cooler 60W με Τηλεχειριστήριο
In stock
Rohnson Twister R-8200 Ανεμιστήρας Δαπέδου & Επιτραπέζιος
In stock
€29.00| Εταιρία | Rohnson |
|---|---|
| Τύπος | Δαπέδου, επιτραπέζιος |
| Ισχύς | 50 Watt |
| Διάμετρος | 30 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Rohnson Vintage R-863 Επιτραπέζιος Ανεμιστήρας 30cm 35W
In stock